znak oddílu AKCE |  Aktualizováno :

Pochod OKOLO HRADCE
sobota 1.října 2022
    

Oficiální odkaz na stránky - pochod OKOLO HRADCE.

V sobotu ráno se vydame na turistický pochod OKOLO HRADCE. Výlet povede Helena. Z konečné MHD č. 1 a 2na Novém Hradci Králové se vydáte po zelené značce na Nový HK rozcestí, zde se dáte vlevo po zelené cyklotrase č. 4197 až k rybníku KŘÍŽ – KONTROLA. U rybníku jsou pro děti připraveny dovednostní hry a soutěže. Od rybníku Kříž budete dále pokračovat po červené Socha Sv. Huberta odbočka – Sv. Hubert – Ve Vlčích jamách. Možné občerstvení v bufetu U Vlka. Dále budeme pokračovat po modré – U Dvou Šraňků hájovna – Síťovka rozcestí – výběh daňků a divočáků - Černá stráň rozcestí. Tady se vydáme po žluté – Rybník Výskyt – rozcestí U Svinar (Bufet U Pytláka). Zde využijte venkovní posilovnu a dětské hřiště. Opět změníme barvu na červenou a zahneme vlevo – Stříbrný potok rozcestí – ul. Na Hrázce a zahneme vlevo do ulice Emy Destinové, kde je cíl. Konečná MHD č. 9. Počasí mám objednané krásné, ale půjdeme i kbyby bylo škaredě!
     Přihlášky zasílejte co nejdříve, nejpozději do čtvrtka 29.září 2022 do 18:00 hodin SMSkou nebo na e-mail. Zveme sourozence, rodiče a kamarády.

PŘIHLÁŠENÍ : Lev Sluzhavyi, Aneta Svobodová, Zuzana Horvathová, Petr Žaloudek, Radek Žaloudek, Daniel Rožnovský, Richard Rožnovský, Anna Hlubučková, Josefa Hlubučková, Nataliia SLUZHAVAA a Helena Rydrychová.

SRAZ : v 8:30 hodin Nový HK konečná MHD 1 a 2.
ODCHOD : v 8:35 hodin
NÁVRAT : do 16:00 hodin - dám vědět SMSkou. Konečná MHD č. 9 ul. Emy Destinové
CENA : 10,- Kč (dobrovolné startovné)


DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ NÁM POMŮŽOU PŘI OGANIZOVÁNÍ STARTU A SOUTĚŽÍ NA STANOVIŠTI PRO DĚTI. DÍKY NIM SNAD VŠE PROBĚHNĚ KE SPOKOJENOSTI VŠECH ÚČASTNÍKŮ.

SRAZ : v 8:00 hodin rybník Kříž hradecké lesy.
KONEC : asi do 12:00 hodin


POMOHOU : JITKA HLUBUČKOVÁ, TOMÁŠ HLUBUČEK, Ondřej Rydrych, JIŘÍ RYDRYCH, JAN ŽALOUDEK, ŠTĚPÁN RABAS, DAVID STŘEDA, JIŘÍ KUCHAŘÍK, JAN VODÁK, JANA KLIMEŠOVÁ, LUBOŠ ŠTĚPÁNEK, LIBUŠE ŠVECOVÁ, STANISLAVA LUKÁŠKOVÁ a MIROSLAV OPAT.