Deštné

sobota 22.února 2020
Běžkování v Orlických horách Erik a Ireny při přípravě na běžkování. Běžkování v Orlických horách Petr. Běžkování v Orlických horách Petr před cestou Běžkování v Orlických horách Čekáme, než vyjedeme na trasu.
Běžkování v Orlických horách Společně nedaleko Masarykovi chaty na Šerlichu. Běžkování v Orlických horách Odpočíváme v závětří. Běžkování v Orlických horách Erik, Irena a Irenka nedaleko Masarykovi chaty na Šerlichu. Běžkování v Orlických horách Erik a Irena při běžkování.
Běžkování v Orlických horách Erik a Irena. Běžkování v Orlických horách Odpočíváme v zasněžené krajině. Běžkování v Orlických horách Jirka, Petr, Ondra, Radek a Helena. Běžkování v Orlických horách Jirka, Petr, Ondřej, Radek a Helena.
Běžkování v Orlických horách Ondřej, Radek, Helena, Irena, Erik a Irena. Běžkování v Orlických horách Odpočíváme. Běžkování v Orlických horách Společně se zimní krajinou. Běžkování v Orlických horách Společně v Orlických horách.
Běžkování v Orlických horách Mirek troří padající domino. Běžkování v Orlických horách Část spadlého domina. Běžkování v Orlických horách Společně. Běžkování v Orlických horách Popadané domino.
Běžkování v Orlických horách Užíváme si sněhu. Běžkování v Orlických horách Společně v zasněžené krajině. Běžkování v Orlických horách Společně. Běžkování v Orlických horách Vstávat a jedeme!
Běžkování v Orlických horách Petr, Radek, Ondřej, Helena, Irena, Erik a Irena. Běžkování v Orlických horách Ondřej, Radek, Hela, Irena, Erik a Irena. Běžkování v Orlických horách Tak a teď musíme vstávat. Běžkování v Orlických horách Společně.
Běžkování v Orlických horách Zasněžené Orlické hory. Běžkování v Orlických horách Irena, Irena a Erik odkládají batohy. Běžkování v Orlických horách Čas svačiny a odpočinku.