Mikuláš v Peci pod Sněžkou

1.-3.prosince 2017
Mikuláš v Krkonoších Cestou na Chalupu Na Rozcestí Mikuláš v Krkonoších Odpočinek při cestě na Chalupu na Rozcestí Mikuláš v Krkonoších Ondřej, Helena a Radek při odpočinku Mikuláš v Krkonoších Cestou na chalupu Na Rozcestí
Mikuláš v Krkonoších Daniel se zasněženou krajinou Mikuláš v Krkonoších Zasněžené Krkonoše Mikuláš v Krkonoších Zasněžená cesta k chatě Na Rozcestí Mikuláš v Krkonoších Kráčíme zasněženou krajinou
Mikuláš v Krkonoších Zimní Krkonoše Mikuláš v Krkonoších Jdeme zasněženou krajinou Mikuláš v Krkonoších Svačíme v chatě Na Rozcestí Mikuláš v Krkonoších Svačina v chatě Na Rozcestí
Mikuláš v Krkonoších Odpočinek v chatě Na Rozcestí Mikuláš v Krkonoších Společně s chatou Na Rozcestí v Krkonoších. Mikuláš v Krkonoších Společně s chatou Na Rozcestí v Krkonoších. Mikuláš v Krkonoších Chata Na Rozcestí - Krkonoše.
Mikuláš v Krkonoších Užíváme si pekáčování u chalupy na prašanu. Mikuláš v Krkonoších Užíváme si pekáčování u chalupy na prašanu. Mikuláš v Krkonoších Užíváme si pekáčování u chalupy na prašanu. Mikuláš v Krkonoších Užíváme si pekáčování u chalupy na prašanu.
Mikuláš v Krkonoších Užíváme si pekáčování u chalupy na prašanu. Mikuláš v Krkonoších Užíváme si pekáčování u chalupy na prašanu. Mikuláš v Krkonoších Užíváme si pekáčování u chalupy na prašanu. Mikuláš v Krkonoších Čas vydatné večeře.
Mikuláš v Krkonoších Čas vydatné večeře. Mikuláš v Krkonoších Mikuláš s čertem. Mikuláš v Krkonoších Julinka před Mikulášem a čertem. Mikuláš v Krkonoších Mikuláš a čert.
Mikuláš v Krkonoších Helena před Mikulášem a čertem. Mikuláš v Krkonoších Petr před Mikulášem a čertem. Mikuláš v Krkonoších Ondřej před Mikulášem a čertem. Mikuláš v Krkonoších Ondřej před Mikulášem a čertem.
Mikuláš v Krkonoších Jana před Mikulášem a čertem. Mikuláš v Krkonoších Verunka před Mikulášem a čertem. Mikuláš v Krkonoších Terezka před Mikulášem a čertem. Mikuláš v Krkonoších Daniel před Mikulášem a čertem.
Mikuláš v Krkonoších Sledujeme Mikuláše s čertem. Mikuláš v Krkonoších V chalupě panuje dobrá nálada. Mikuláš v Krkonoších Radek před Mikulášem a čertem. Mikuláš v Krkonoších Radek před Mikulášem a čertem.
Mikuláš v Krkonoších Luboš před Mikulášem a čertem. Mikuláš v Krkonoších Honza a Verunka před Mikulášem a čertem. Mikuláš v Krkonoších Helena před Mikulášem a čertem. Mikuláš v Krkonoších Helena před Mikulášem a čertem.
Mikuláš v Krkonoších Ondřej před Mikulášem a čertem. Mikuláš v Krkonoších Holky ve vlaku cestou domů. Mikuláš v Krkonoších Terezka, Julinka a Helenka cestou vlakem. Mikuláš v Krkonoších Daniel a Radek ve vlaku cestou domů.
Mikuláš v Krkonoších Ondřej. Karel a Péťa cestou domů. Mikuláš v Krkonoších